Dafinën e merr malli për Ledrin, ja si e kujton atë!


Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula para disa vitesh ishin në një lidhje dashurie, që nuk zgjati shumë.

Në atë kohë dyshja e suksesshme, ishin çifti më i përfolur në shoëbizin shqiptar.Së fundmi ka qënë Dafina e cila ka publikuar një foto me Ledrin.“Më mungojnë këto flokë”…

Hap lajmin e plotë në Link