Tragjike: Gjendet i vdekur këngëtari i njohur


Mbrëmjen e së enjtes polica ka gjetur trupin e një mashkulli, i cili dyshohet se mund të jetë këngëtari i famshëm Scott Hutchison.

Ai është shpallur i humbur që prej ditës së mërkurë dhe u gjet në Port Edgar rreth orës 20:30 të enjten.Identifikimi i trupit nuk është bërë ende…

Hap lajmin e plotë në Link