Pamja e ‘gjarprit misterioz’ në qiell i ka çuditur të gjithë

Në Nigata u xhirua një shfaqje misterioze e natyrës e cila befasoi japonezët.

Një re e pazakontë në formën e gjarprit u paraqit në qiellin mbi një qytet në Nigata.

Siç shihet në incizim, në qiell u krijua një re, e cila, duke rrëshqitur, fluturoi lartë dhe praktikisht u zhduk nga shikimi, transmeton Gazeta Metro.
...
Mos e humb, hap meposhte per me teper

9 thoughts on “Pamja e ‘gjarprit misterioz’ në qiell i ka çuditur të gjithë”

  1. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  2. internet. You actually know how to bring an issue to light and make it important.

  3. Say, you got a nice article.Really looking forward to read more. Really Cool.

  4. Looking around I like to browse in various places on the online world, regularly I will go to Stumble Upon and read and check stuff out

  5. It as exhausting to search out educated folks on this subject, however you sound like you recognize what you are speaking about! Thanks

Leave a Reply

Your email address will not be published.