Fshati që s’guxon ta braktis askush: Shihni detaje të mistershme të këtij vendi

Banorët nuk flasin për pasurinë e vet dhe atë e mbajnë si sekret, ndërsa qasja e medieve është e kufizuar. Fshati kinez Huaxi është i vendosur në krahinën Jiangsu, dhe me plotë të drejtë e mban emrin “fshati i pasanikëve”.

Çdonjëri prej 2.000 banorëve, sa i ka ky fshat, ka së paku 250.000 dollarë në llogarinë e vet bankare,sigurim shëndetësorë dhe arsimim pa pagesë, si dhe jeton në vilë luksoze, në të vërtet të gjithë jetojnë në vila identike, transmeton gazetametro.net.
...
Mos e humb, hap meposhte per me teper

7 thoughts on “Fshati që s’guxon ta braktis askush: Shihni detaje të mistershme të këtij vendi”

  1. My brother recommended I might like this blog. He was totally right. This post truly made my day. You can not imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  3. This blog is obviously awesome and also amusing. I have discovered many useful stuff out of it. I ad love to come back over and over again. Thanks!

  4. Nice piece of info! May I reference part of this on my blog if I post a backlink to this webpage? Thx.

Leave a Reply

Your email address will not be published.