Erdogan Grekëve dhe Amerikës!! Nuk lejoj që Shqipërisë ti ndodh kjo si Çamërisë do tia boj zgjidhjen vetë??

Turqia ndodhet në kurs konfrontimi me SHBA. Presidenti Erdogan i ka paralajmëruar trupat e SHBA se do të marrin një ‘shuplakë osmane’, po të pengojnë një sulm të mundshëm ndaj kurdëve në Manbixh të Sirisë veriore.Kur është pyetur nga nje gazetar rreth shqipris dhe greqis Erdogan tha se Turqia do të jetë afër Shqiprisë dhe nuk do të lejoj një situat të re Shqiptarët kan humbur gjithnjë nga Evropa Shqiptaët Nuk mund ti besojn evropes më shum se Turqis dhe ne e kemi Obligim një gjë të till.Për më shume detaje shikoni pamjet e mëposhtme:

Ja data kur ndryshon ORA këtë muaj

Java e fundit e marsit si gjithmonë sjell edhe ndryshimin e orës,ose spostimin me një orë përpara të akrepave të saj e rikthimin e orës verore.Në natën mes të shtunës 24 marsit dhe të dielës së 25 marsit,ora do të shkojë 60 minuta përpara.

Kësisoj dita do të zgjatët më shumë..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote

Si të përgjoni bisedat e të tjerëve në WhatsApp dhe ne Viber (VIDEO)

Për kuriozët, ata që i duan së tepërmi telefonat inteligjentë dhe për ata që janë tepër xhelozë për partnerin e tyre, tashmë vjen një lajm i mirë. Ju mund të përgjoni bisedat private të të tjerëve në aplikacionin WhatsApp. Për të arritur që të futeni në brendësi të bisedave të personave të tjerë, duhet të përdorni metodën e MAC spoofing, e cila parashikon 8 hapa të nevojshëm. Shtyp rrekk;lamen me poshte per te shikuar detajet e tjera….

Gjen 350 mijë euro të hedhura në plehra, do vini duart në kokë kur të mësoni ç’bëri me to

As më shumë e as më pak por plotë 350 mijë euro ka gjetur një punëtor pastrimi në një kosh mbeturinash. Ngjarja ka ndodhur në Japoni, por kjo nuk është e gjitha.Nëse ju mendoni se ai i ka mbajtur këto para për veten e tij dhe i ka gëzuar duke ndryshuar tërësisht jetën e vet, ekeni gabim.Punonjësi i pastrimit i ka dorëzuar të gjitha paratë në polici, duke rritur në këtë mënyrë reputacionin e vendit dhe indeksin e ndershmërisë.63-vjeçari i paidentifikuar kishte gjetur paratë në koshin e mbeturinave në …Shtypni posht reklamen dhe ju hapet shkrimi i plot

Drenicë 1999: Kjo vajzë nuk besonte që Kosova u çlirua dhe NATO kishte hyrë (Video)

Kosova edhe pak ditë shënon 19-vjetorin e fushatës së bombardimeve të NATO-s që kishte për qëllim ndaljen e gjenocidit në Kosovë nga forcat serbe.

Fushata e bombardimeve që nisi më 24 mars përfundoi në qershor, e pas përfundimit të luftës me dhjetra refugjatë në malet e Drenicës..
Hap reklmane / Vazhdo Artikullin e plote

17 vite u mbajt e fshehur: Del për herë të parë videoja e vrasjes së Arkanit (Video)

Ndonëse kanë kaluar 17 vite nga vrasja e tij, rrethanat misterioze të vdekjes së Arakanit, detaje këto që për vite ishin mbajtur të fshehura me kujdes të madh nga shteti serb vazhdojnë çdo herë e më shumë të intrigojnë publikun.

Më 15 janar të vitit 2000, ndërkohë që po qëndronte ..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote