Ndahet papritur nga jeta menaxheri i famshëm, familja shokon me deklaratën (foto)

Image result for Ndahet papritur nga jeta menaxheri i famshëm, familja shokon me deklaratën (foto)

Një emër i njohur i muzikës në tregun ndërkombëtar është ndarë papritur nga jeta. Sipas “The Sun” është ndarë nga jeta në moshën 40-vjeçare, Jordan Feldstein, i cili njihej si menaxheri muzikor i grupit “Maroon 5”.

Këtë lajm të hidhur e ka konfirmuar familja e tij, ndërsa habit me mesazhin që jep për të njohurit e tyre.
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Sherr ne parlament, Taulant Balla i bie Boks Sali Berishes / VIDEO /


Tensione në Kuvendin e Shqipëris. Sali Berisha dhe Flamur Noka përplasen me punonjësit e Gardës në foltore çka bëri që drejtuesi i seancës Gramoz Ruçi të ndërpresë seancën.

Berisha tentoi të marrë fjalën pasi foli për procedurë Lulzim Basha i cili kërkoi që maxhoranca të tërhiqej nga nisma, ndërsa Taulant Balla foli gjithashtu për procedurë.
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e “>plotë

Flet kushëriri i Arielës: S’do ketë hasmëri, ky muhabet mori fund

Pak ditë më parë kur u mbajt ceremonia mortore e Ariela Muratit, familja e Aldison Belulaj nuk u pranua në varrim dhe u tha se familjarët tani jetojnë me frikën se mund të fillojë hasmëria midis dy familjeve. Mirëpo në një intervistë për “News 24”, kushëriri i Arielës shprehet se kjo histori ka marrë fund.
Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë

SKANDALOZE: JABLLANOVIC DUKE KËNDUAR, THËRRET PËR LUFTË TË RE NË KOSOVË (PAMJE)

Përmbajtja e tekstit është kërcënuese dhe ofenduese pasi që ish ministri i Qeverisë së Kosovës thërret për luftë të re në Kosovë. Jabllanovic shihet i ledhatuar nga gruaja e tij gjersa këndon me vargje nxitëse për luftë.I njëjti ka aplikuar në KQZ me Listën e tij Serbe për legjimitet përfaqësues, gjë e cila mbetet …
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Eni Çobani përlotet live, çfarë ndodhi në emisionin e Rudinës?

Eni Çobani ishte e ftuar sot në emisionin “Rudina” ku foli për herë të parë për dasmën meqënëse pak ditë më parë festoi 20-vjetorin e martesës dhe gjithashtu u transmetuan disa pamje ku juristja shfaqej me fustanin e bardhë. Në fund Çobani mori edhe një videomesazh nga i biri i cili shfaqej për herë të parë në ekran.

Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë

Thaçi tregon si e detyruan dhe mashtruan ndërkombëtarët për Gjykatën Speciale

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se e kanë detyruar ndërkombëtarët që të themelohet Gjykata Speciale përmes Kuvendit të Kosovës,por thotë se për këtë gjykatë ai mban ende mendimin e njëjtë sikurse në vitin 2015. Thaçi, i cili kishte bërë të pamundurën që Gjykata Speciale të mandatohet në Kuvendin e Kosovës!
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Përloti publikun me historinë e varësisë nga droga: Ja ç’ka ndodhur me Titin e ‘Ka një mesazh për ty’

Rreth dy javë më parë, publiku i rubrikës “Ka një mesazh për ty”, në emisionin “E diela shqiptare”, është prekur nga historia e Pjetrit, i njohur ndryshe si Titi.
Ai u ftua në studio nga motra e tij e cila i kërkoi të linte pas historinë e varësisë nga droga dhe më në fund të shihte përpara.
Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë

E FUNDIT: Blero e shan keq Teutën në koment, pasi ajo publikoj këtë foto në Instagram!


Nga martesa me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, këngëtari Blero ka një vajzë Tarën, e cila tashmë është e njohur për publikun shqiptar. Prindërit e Bleros jetojnë në Suedi, ndërsa ai ka udhëtuar bashkë me Tarën në këtë shtet. Tejet emocionues është përqafimi i Tarës, posa sheh gjyshërit e saj në aeroport derisa ishin
Hap reklamën / “>Vazhdo artikullin e plotë