Ali Ihsan duket në moshë në Serial, por gruja e tij është një super femër


Mahir Günşiray është emri i aktorit të suksesshëm të kinematografisë turke.

Ai luajti në serialin ‘Iffet’ dhe ende mbahet mend nga publiku shqiptar. Ali Ihasan në jetën reale është nëj familjar dhe bashkëshort i përkushtuar. Fotot familjare vërshuan mediet rozë dhe të tillat u pëlqyen shumë nga fansat e tij.

Hap Lajmin e Plotë në Link

LAJMI I FUNDIT: Prokuroria ngritë Aktakuzë ndaj babait të Aktorit të “O sa mirë“


Rilindja e Re – Press ka mësuar se Prokuroria ka ngritur Aktakuzë ndaj Rexhep Muratit – Babait të Aktorit të „o sa mirë“ Ridvan Muratit.

Kjo përshkak së i njejti ka kanosur me vrasje Kryetarin e Asociacionit për Mbështetjen e Arsimit dhe Aftësimit Profesional të Republikës së Kosovës Shkelzim Murtezit, shkruan AlbaFun

Hap Lajmin e Plotë në Link