A e mbani mend vajzen e ish ushtarit te UCK, ja se si duket sot ajo!

Nuk është këngëtare as aktore, por ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe e gjitha kjo falë pamjes së saj. Donika është vajza e ish-komandatit të UÇK’së dhe ish- Ambasadorit të Kosovës në Shqipërië, Sylejman Selimit. Donika përveç pamjes, karakterizohet si një femër me linja mjaft seksi, ndërsa shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale!
Hap reklamën / Vazhdo “>artikullin e plotë

Dua ta lë muzikën dhe të bëhe”, trondit këngëtari i njohur

Deklarata e këngëtarit Muharrem Ahmeti i cili ishte dje në emisionin “Zonë e Lirë” i ka habitur të gjithë kur ai tha: “Një nga ëndrrat e mia në këtë jetë është të lë muzikën dhe të bëhem hoxhë”,

Këngëtari rrëfeu se është besimtar i devotshëm dhe se falet 5 herë në ditë kudo që ndodhet!
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Kryemadhi uron Ramën për Vitin e Ri, mesazhi i saj do ju heqi trurin

“Nëse Rama do të guxojë të prekë deputetët, patjetër që do ta godasë me këpucë”. Kështu tha Monika Kryemadhi dje në emisionin ‘Repolitix’, në Report Tv.

Kryetarja e LSI, , ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se mund të goditet sërish me ndonjë këpucë kokës. Rama ka hedhur 80 milionë euro për të intimiduar qytetarët në zgjedhje.
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

“Mos bëni plane për mua, do iki”, fjalët e fundit të Shchumacherit prekin botën

Para 2 ditësh u mbushën plot 4 vjet që legjenda e Formula 1, Michael Schumacher dergjet në shtrat thuajse i vdekur, pas atij aksidenti të tmerrshëm me ski.

Me këtë rast, gazeta sportive franceze “L’Équipe” i ka përkushtuar disa faqe domethënëse 49 vjeçarit për të cilin të gjithë presin lajme të mira!
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Vogëlushja me leuçemi na bëri të qajmë: Nuk kërkoj asnjë dhuratë për Vitin e Ri, dua të shërohem

Era Kabila ndodhet në pavionin e Onko-Hematologjisë prej 2 muajsh sepse është diagnostikuar me leucemi. Ama falë kurës së mjekëve, po shihen përmirësimet e para.

“Për momentin unë dua vetëm që të shërohem dhe nuk kërkoj ndonjë dhuratë, vetëm të jem mirë dhe që të gjithë fëmijët e tjerë!
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

NJERIU I CILI E KISHTE NËNÇMUAR NËNËN E TIJ, POR PASTAJ ISHTE NËNÇMUAR NGA FËMIJËT E TIJ


Tregohet se një i ri ishte martuar dhe në një mbrëmje ishte ulur për të darkuar me nënën dhe gruan e tij. Kur ishin ulur për të ngrënë, ai gruas së tij i servoi ushqim të bollshëm dhe i kushtoi vëmendje maksimale, ndërsa nënës i dha sasi të vogël ushqimi dhe ndaj saj u soll sikur të mos ishte aty.
Hap reklamën / Vazhdo “>artikullin e plotë

Mënyra natyrale si të trajtoni aftet dhe plagët e hapura në mukozën e brendshme të gojës

Plagët e krijuara në pjesën e brendshme të gojës, njohur ndryshe si afte më shumë se të rrezikshme apo shqetësuese për shëndetin janë tejet të dhimbshme.

Ndonëse nuk ka ndonjë shkak specific qe fshihet pas afteve është mungesa e vitaminave esenciale, sidomos B12, zinkut, folatit dhe hekurit ajo që përkeqëson gjendjen e tyre!
Hap reklamën / Vazhdo “>artikullin e plotë

Numri i të vdekurve mund të arrijë në 40 persona

Image result for Numri i të vdekurve mund të arrijë në 40 persona
Së paku nëntë persona kanë humbur jetën nga zjarri që ka shpërthyer në një klub nate në Oakland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por ekziston frika se numri i të vdekurve mund të arrijë në 40. Zëvendës-sherifi i qytetit, Alameda Ray Kelly tha se është konfirmuar se nëntë njerëz vdiqën dhe pritet që ky numër të rritet.
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë