Historia e dhimbshme e gruas nga Kosova që përloti për herë të parë Arbanën në emision


Mbrëmjen që lamë pas, ‘Dua të të bëj të lumtur’ pati një nga historitë më prekëse që prej nisjes së transmetimeve.

Shkurta, një grua nga Kosova ishte personazhi me historinë e dhimbshme të jetës së saj. Historia e Shkurtës kishte nisur 15 vite më parë kur ishte njohur me Bujarin.

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (FOTO)

Adelina del me veshje të shtrenjtë, por shikoni sa shumë e ka shëndoshur shtatzënia


Adelina Tahiri njihet ndrysh edhe si këngëtarja ‘luxory’ apo e pasur dhe martesen skandaloze me biznesmenin maqedonas.

Pavarësisht se në muzikë nuk pati shumë sukses apo përfitime, ajo ishte dhe mbetet një ndër këngëtaret më të pasura, gjë që vërehet dhe nga luksi që ka në jetën e saj.

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (FOTO)

Në serial e rrahë, por shikoni se sa shumë e do ‘Xhengizi’ ‘Melekut’ prapa kamerave


Meleku’ është ndër personazhet më të dashura e serialit “Nëna”, e cila është njëra ndër telenovelat më të shikuara dhe më të preferuara të momentit, shkruan “Zeri.info”.

Përveç tematikës që ka ky serial, falë aktorëve më të suksesshëm të momentit në Turqi, ka arritur shikueshmeri edhe në vendin tonë-

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (FOTO)

Momenti i dhimbshëm kur Zejnepi, Gamze dhe Duru kuptojnë se nëna e tyre ka vdekur, e ‘çojnë peshë’ spitalin


Seriali,Nëna po vazhdon të jet dramatik. Interesante është që brenda kësaj drame zhvillohen tema interesante dhe të papritura. E një ngjarje e dhimbshme do të ndodh së shpejti. Xhehijda nëna e Zejnepit , Gamzes dhe Durus do të vdes.

Ja si e përjetojnë këtë humbje të madhe vajzat.

Hap Lajmin e Plotë / Kliko linkun (VIDEO)