‘Hyrem’ shfaqet në krahet e një mashkulli, por vëmendja është tek fytyra e saj


Njëra nga aktoret kryesore të serialit turk “Sulejmani i madhërishëm”, Meryem Uzerli, në rolin e sulltaneshës Hyrem, mori vëmendjen e mbarë publikut shqipëtar, shkruan ORAvip.

Është aktore dhe modele turko-gjermane, shumë tërheqëse me sytë e saj të kaltër.Ajo shumë shpesh poston fotografi në Instagram…

Hap lajmin e plotë në Link

Vedati shtrihet në spital, ja arsyea


Ditën e sotme, bëri bujë lajmi për arrestimin e aktorit të njohur të “Stupcave” Mensur Sfaqiu, pasi që siç mësohet u gjetën disa lëndë të lëngshme të dyshuara në veturën e tij.

Ndërsa ditën e djeshme, Vedati kishte publikuar një imazh direkt nga njëri repart i Spitalit…

Hap lajmin e plotë në Link

Gruaja e Mahmut Feratit bëhet kopje e Shyhrete Behlulit


Mahmut Ferati është këngëtar i njohur prej shumë vitesh.Ai, ka karrierë të gjatë e të suksesshme në fushën e muzikës.

Mahmuti, ka krijuar emër falë këngëve të bukura dhe interpretimit live.Sukses për të ishte edhe bashkëpunimi i gjatë me këngëtaren Shyhrete Behluli.Dyshja, kanë përjetuar një mori suksesesh…

Hap lajmin e plotë në Link