Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës?

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare nuk e ka prezantuar bashkëshortin, edhe pse gjithmonë e ka falenderuar për mbështetjen që i ka dhënë.

Por mesa duket ky mister nuk ka zgjatur dhe shumë, pikërisht dje ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin, Adin teksa shkruan, “Mirëmëngjes dashni”.


Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

Familja e gruas time me thojn ne ti kemi be letrat tash je ne kontrollen ton!

Familja e gruas time me thojn ne ti kemi be letrat tash je ne kontrollen ton – Pershendetje un jom ni djal qe jetoj ne ch jetoj i vetem veq me grun familjen tem e kom lan ne Kosove.Erdha ktu me i ndreq pak kushtet se keq i kena ne shpi , grun e gjeta me deshiren tem edhe tgrus.Nuk e kom kqyr per letra po e kom dasht pernime deri sa erdha ktu e pash qa o tmerri i vertet.


Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

Futet për të bërë dush, vajza e vogël tmerrohet nga ajo që del prej këmbës së saj

Një vajzë e moshës 8-vjeçare u dërgua me urgjencë në spital, pasi një merimangë e vogël doli nga këmba e saj, teksa ndodhej në dush.Scarlett Hinchcliffe nga Lincolnshire nisi të ketë simptomat e në gripi, me temperaturë të lartë, pa pritur e pa pandehur. Gjithçka filloi pasi merimanga ishte futur në trupin e të voglës gjatë një shëtitje që vajza kishte bërë në pyll.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

Porositi sallatë, kur sheh faturën nuk i beson syve cmendet ,shiko si reagon

Ndodh shpesh që të shohim abuzime me faturën pasi kemi porositur gjëra që nuk janë aq shumë të shtrenjta.
Rasti më i fundit i ndodhi një djali i cili kishte porositur mëngjesin në një mëngjezore, por kur pa faturën çakërroi sytë.
Ajo që i bëri përshtypje djalit ishte çmimi i sallatës, ku në faturë ishte shkruar 91 mijë lekë të vjetra.


Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

Gjendet i gjallë djaloshi që u zhduk në vitin 2002

Në gusht të vitit 2002, pesëvjeçari Julian Hernandez u zhduk pa asnjë gjurmë. Babai i tij supozohej se e kishte dërguar në foshnjore atë ditë, por djali kurrë nuk u kthye më në shtëpi.Të dielën, pas 13 vjetësh, Hernandez është gjetur i gjallë në Cleveland, Ohio. Tani ai është 18-vjeçar.Sipas policisë, babai i djalit, 53-vjeçari Bobby Hernandez, është arrestuar.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

5 shtetet të armatosura deri në dhëmb për Luftën e Tretë Botërore

5. Britania e Madhe:Ushtarë: 387.570,Aviacion: 222 aeroplanë, 153 helikopterë,Detaria: Rreth 367.860 tonelata.4. India-Ushtarë: 4.768.407,Aviacion: 1.080 avionë dhe 140 helikopterë,Detaria: Rreth 317.725 tonelata,Armë nukleare: Deri më 100 koka bërthamore.3.Rusia-Ushtarë: 3.250.000,Aviacion: 1.900 avionë , 1.655 helikopterë.2.SHBA-Ushtarë : 2.291.910,Aviacion : 3.318 avionë; 6.417 helikopterë.1.KinaUshtarë : 7.054.000.


Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

A e kishte goditë Hashim Thaçi, Agim Bahtirin me karrik në kokë, flet deshmitari

Sot gjatë ditës, në media u raportua për një incident që kishte ndodhur në rezidencën e presidentit të AKR-së, Behgjet Pacollit, që sipas disa mediave kishte pasur rrahje me karrige mes presidentit Hashim Thaçi, dhe kryetarit të Mitrovicës, nga radhët e AKR-së, Agimit Bahtiri.Por, përmes një postimi në facebook, Behjgjet Pacolli, ka demantuar këto raportime, pasi sipas tij, asnjëri nga të lartpërmendurit nuk kanë qenë në shtëpinë e tij.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

Lajm shume i keq nga Gena, jep lamtumiren e fundit!

Gena karakterizohet jo vetëm nga zëri krejt i veçantë. Artisti nuk kishte hequr kurrë dorë nga flokët e gjatë dhe identifikohej nga ato, por deri përpara pak minutash.

Harrojeni gjysmë-bishtin, apo flokët me onde, tani Gena ka një pamje tjetër.Imazhin e ri e ka prezantuar për të gjithë fansat dhe duket se i shkon së tepërmi.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

Gërmoj një gropë në plazh dhe ajo që ndodh me 21 vjeçarin është e tmerrshme

Nuk dihet nëse është një shaka mes shokësh apo dëshira për të ndërtuar kështjellë, por ka shumë nga ata që pavarësisht moshës i duan lojërat në rërë kryesisht kur ndodhen në plazh me pushime.Lojërat me kovë dhe lopatë për të vegjlit mendohet se janë të sigurta, por kur ka të bëjë me rërën dhe ujin e detit të rriturit duhet të bëjnë shumë kujdes.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

E pabesueshme/ Martohet me dajën e saj 73 vjeç për pensionin

Një grua nga Nishi ka vendosur të martohet me dajën e saj 73 vjeçar, për shkak të pensionit të jashtëm që ka daja i saj.Daja i saj jeton në Zvicër ndërsa ajo në Nish.

Këtë rast e ka njoftuar edhe policia prej të cilës mediat njoftojnë se policia nuk mund të nis hetime për shkak semartesa nuk është ndonjë vepër penale.

Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë