Deklarata e kësaj vajza Shqiptare që jeton në Serbi, ka Tmerruar gjithë Serbinë

Emina Nurovic është një qytetare e Sanxhakut që thotë se është shqiptare.

Sipas saj, nuk është aspak e lehtë për të deklarimi si shqiptare në Novi Pazar, por ajo thotë se ndihet krenare për një gjë të tillë. Ajo ka shkruar se nuk do të dorëzohet dhe do të bëjë çmos që Sanxhakun t’ia kthejë kombit të vet.
Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Gruaja nga Kukësi: Pas 11 vitesh martesë, burri mbrëmë më kërkoi të bëja diçka që dhemb shumë

Një grua në prag divorci, e ka ndarë dhimbjen dhe tronditjen në një letër prekëse. Kjo është historia e rrëfyer.“Mirëmbrëma të gjithëve! Pas 11 vitesh martese, burri më tha mbrëmë se dëshiron të ndahet me mua.E pranoj, që kemi pasur disa probleme dhe keqkuptime gjatë këtyre viteve, por kemi qenë besnikë ndaj njëri-tjetrit.

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Kapet në skemën e mashtrimeve edhe Dardan Sejdiu

Vazhdojnë të publikohen dëshmi për organizimin e kundërligjshëm të Lëvizjes Vetëvendosje të dielën e 19 nëntorit, kur u bë bartja dhe shtyrja e njerëzve për të votuar kandidatin e saj për kryetar të Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Në këtë skemë mashtrimi nuk ka munguar as Dardan Sejdiu, i cili mandatin e kaluar ishte nënkryetar komunë.
Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Aksident tragjik në Gjilan, ja sa të vdekur dhe të lënduar janë

Një aksident me fatalitet ka ndodhur para disa minutave në Gjilan, përderisa kanë mbetur të lënduar edhe disa persona të tjerë.Siç është bërë e ditur nga Policia e rajonit të Gjilanit, aksidenti ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë apo saktësisht në fshatin Bresalc.Personi që ka humbur jetën si pasojë e këtij aksidenti njoftohet të jetë një 30 vjeçar.


Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Kaq e thjeshtë paska qenë! Zbulo me këtë mënyrë se kush të telefonon me privat

Dikush,i cili nuk ka as emër dhe as figurë,por që i bie telefonit tuaj dhe ju jeni në dilemë ta hapni apo të mos e hapni. Jeni i/e interesuar për t’i dhënë fund kësaj situate?

Nëse po,atëherë kjo është mundësia juaj.

Por si mund ta zbulojmë numrin e telefonit që na bezdis,në qoftë se ai del numër privat në ekranin tuaj. Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Kjo grua është 51 vjeçe, por duket si 20 – kjo është receta e thjeshtë

Receta e saj për lëkurë të ndritshme, të re dhe të bukur funksionon për burrat dhe gratë. Keiko Yamada është 51 vjeç dhe duket si vajzë e re. Ajo nuk ka bërë operacion, por ajo përdorë vetëm një kujdes natyral për lëkurën e saj.
Receta e saj për lëkurë të ndritshme, të re dhe të bukur funksionon për burrat dhe gratë.
Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Studimi i frikshëm/Kujdes nga njerëzit që pinë kafen pa sheqer, ata jan!!!

Kafja është shndërruar në një zakon të mëngjesit dhe në një shoqërues shumë të mirë gjatë gjithë ditës për shumë persona. Ka njerëz të cilët nuk e fillojnë dot ditën pa konsumuar një filxhan kafe.Sipas një studimi austriak, preferenca e kafesë ka lidhje me karakteristika të caktuara psikologjike.Kështu, sipas studimit, personat që pëlqejnë kafe të ëmbël!
Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

EXIT POLL/Prishtina fitohet nga Shpend Ahmeti, ja fituesit e komunave të tjera

Kandidati VV-së, Shpend Ahmeti, do të qeverisë me kryeqytetin edhe për katër vitet e ardhshme, kështu duke marrë edhe një mandat të dytë, kjo sipas të dhënave nga EXIT POLL i realizuar nga Klan Kosova.

Këto të dhëna tregojnë që Shpend Ahmeti ia ka dalë të marrë 52.2% të votave kështu duke lënë pas kundërkandidatin e tij nga LDK-ja, Arban Abrashi!
Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

I vdiq vajza 34-vjeçare, aktori i njohur dedikim përlotës: Ooo mos ma vajtoni

Ditën e sotme është ndarë nga jeta vajza e aktorit të njohur nga Kosova, Çun Lajçi.

34-vjeçarja është gjetur pa jetë në banesën e saj, ndërsa nga informacionet e deritanishme thuhet se shkaqet e vdekjes janë të dyshimta dhe po pritet dalja e ekspertizës mjeko-ligjore. Në profilin e Facebook, pak orë më parë aktori ka shkruar disa vargje të ndjera për të bijën Bubulinën. Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

“Rama shkruan mesazh ngushëllimi në librin e kapos së mafias italiane”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto në profilin e tij, ku shihet i pikturuar kryeministri Edi Rama.

Në foton e postuar, Rama është vendosur përballë librit të ngushëllimeve të Toto Rinës, duke shkruar një shënim lamtumire për njërin ndër kapot më të mëdhenj të mafias italiane.

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun