Habitet mjeku në Tiranë, s’do ta besoni çfarë nxori nga veshi i kësaj vajze

Teksa e gjithë bota shkojnë të paktën një herë në gjashtë muaj tek mjeku i veshëve për të bërë pastrimin e tyre periodik, shqiptarët jo vetëm që nuk e kanë këtë kulturë, por prej kohësh fusin në vesh çfarë t’u dalë para.Duke nisur nga kunjat e veshëve, të cilat nga shumë mjekë nuk këshillohet të përdoren, e duke vijuar më pas me çelësat e makinës apo edhe thonjtë.


Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Gazetarja shqiptare provokon në mes të Beogradit

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në fushën e sportit dhe për këtë arsye nuk mund të mungonte në përballjen e mbrëmjes së sotme mes skuadrës së Skënderbeut dhe Partizanit i Beogradit.

Por duket se gazetarja Hygerta Sako nuk mund të qëndronte pa bërë një gjest mjaft domethënës në fushën e gjelbër të kundërshtarëve.

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Bulza Fejzuallahu: Babai im, Sabriu është gjallë e i fortë

Një lajm i rrejshëm ka qarkulluar para disa orësh, kinse këngëtari Sabri Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku. Po i njejti lajm ka shqetësuar tej mase familjen Fejzullahu.

E radhës që ka reaguar publikisht është Bulza Fejzullahu. “E unë që jetojë me mijëra kilometra larg familjes si e përjetojë këtë lajm idiotesk. Turp të ju vije”, ka shkruar mes tjerash ajo.

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap linkun

Tmerrohet reja e Sabri Fejzullahut nga mesazhet ngushëlluese që i vijnë shkaku i vjehrrit

Të jesh pjesë e një familje me famë nuk është edhe aq e lehtë. Shpesh mund të përballesh me lajme t ndryshme rreth të afërmve, ndonjëherë edhe të pa vërteta, gjë që nuk të bën të ndihesh aspak mirë.

Një gjë e tillë i ka ndodhur së fundmi Ariana Fejzullahut, gruas së këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Për më shumë – kaloni në pjesën e mëposhtme ose hap LINKUN