Ja çfarë do të thotë kur syri juaj fillon e dridhet. Përgjigja nuk do ju pëlqejë !

Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën tonë. Dridhja e qepallës ndodh mjaft papritur – mund të jeni duke parë TV,duke lexuar , ose gatuar kur ndjeni një lëvizje të papritur te qepalla e syrit tuaj. Ajo që ndjeni është një lëvizje e muskujve ose një kërcim nervor në zonën rreth syrit tuaj. Dridhjet e qepallave nuk janë kërcënuese për jetën, por mund të nxjerrin në pah disa çështje serioze shëndetësore.

Ja çfarë do të thotë kur syri juaj fillon e dridhet. Përgjigja nuk do ju pëlqejë !

Për të lexuar të plotë hap linkun e rradhës – Link

Çfarë po ndodh me fytyrën e Mihrije Brahës?

Çfarë po ndodh me fytyrën e Mihrije Brahës?
Këngëtarja Mihrije Braha këtë vit ishte temë në mediat roze. U lavdërua e u kritikua shumë për fotografitë provokuese me bikini të cilat i postonte vazhdimisht. E temë ka qenë edhe ‘rinia e përjetshme’ e saj. Mirëpo, si duket ajo tashmë ka filluar të plaket, dhe nuk duket edhe aq bukur sikur në fotografitë që postonte në Instagram/koha.mk

Familja shqiptare gjen 115 mijë euro, i dorëzon paratë në polici (Video)

Një familje turistësh shqiptar në Llogara, gjen një sasi prej 115 mijë euro dhe i dorëzon në Polici. Policia e Vlorës i falënderon për aktin qytetar.


Policia në përfundim të verifikimeve se kujt i përkiste kjo shumë monetare, ka sekuestruar shumën monetare prej 115 mijë euro dhe ka proceduar penalisht dy shtetas..
Kliko Linkun poshte per te lexuar te plote:

 

 

 

 

 

 

 

LINK