E mbani mend Kasandren, ajo tani është 44 vjeçare, por do të befasoheni sa e re duket


Ishte seriali ndër më të parët të cilët bëri bujë të madhe,fjala është për telenovelën, Kasandra-n.

Ishte telenovelë latine e cila mori vëmendjen e madhe për shumë pak kohë. E aktorja kryesore që luajti rolin e Kasandrës, ishte Coraima Torres. Zeshkania e njohur me bukurinë saj, ka plotë 44 vite.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Almeda ka bërë operacione plastike? ‘Çenari’ ia zbulon të vërtetat bashkëshortes së tij


Kohëve të fundit në mediat turke kanë qarkulluar shumë lajme për bukuroshen shqiptare Almeda Abazin, lidhur me ndërhyrjet estetike në fytyrë.

Bashkëshorti i saj, aktori shumë i pëlqyer në Turqi Tolgahan Sayışman, ka thënë se Almeda ka bërë dy ndërhyrje në hundë dhe asnjë tjetër, siç po aludohet.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO LAJM)

Adelina po e shijon çdo moment të shtatzënisë, shikoni çfarë ka bërë tani


Adelina Tahiri,padyshim është personazhi më i diskutuar në mediat rozë. Lidhja e saj me milionerin maqedonas,e më vonë edhe shtatëzania e bëri këngëtaren shumë të përfolur.

Tani, ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë, e po i jeton me shumë kënaqësi këto ditë të bukura, transmeton portali ynë.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Ryva publikon një foto të vajzës, vogëlushja do iu shkrijë, kaq e ëmbël është bërë ajo


Ryva Kajtazi, është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Por, që kur ajo u bë nënë, projektet e saj muzikore kanë munguar.

Tani, ajo më shumë po kujdeset për vajzën e saj të vogël Dorelën e cila ditë më parë festoi ditëlindjen e parë, transmeton portali jonë.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Momentet prekëse, shikoni si ‘Behari’ ngritët në këmbë nga karroca dhe ecë


Nëse dëgjojmë emrin e Beharit, mendja menjëherë do të na shkojë te seriali, Më Fal.

Është aktorja, Gaye Turgut e cila me shumë mjeshtri e interpreton këtë rol, një vajzë naive që dashurohet marrëzisht në Kemailin. Ajo ballafaqohet me shumë sfida në këtë telenovelë dhe pëson shumë aksidente.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

A e keni ditur se motra e Vlora Çitakut është këngëtare? Shikoni kush është ajo


Vlora Çitaku është ndër politikanet më të mediatizuara në sferën politike kosovare.

Ambasadore e Kosovës në SHBA, Vlora jetën që e bën atje shpesh edhe na ekspozon në rrjetet sociale. Edhe në Amerikë ajo ndjek ngjarjet kulturore të organizuar nga shqiptarët atje. Këtë herë Vlora ishte spektatore e motrës…

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)