Shikoni se si i këndon Ibrahim Tatlises, Erdoganit, por ja si e emocinoi presidentin turk


Është ndër herët e rralla kur këngëtari i njohur turk, Ibrahim Tatlises, këndoi që mbas plagosjes së tij.

Së fundmi, ai ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet duke kënduar pranë presidentit turk, Recep Tayp Erdogan, në praninë e shumë yjeve të tjerë.E veçanta e kësaj mbledhja…

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë

Harrojeni Arianën, kjo është mbesën e saj, një zeshkane që po i ‘çmend’ të gjithë


Vazhdimisht është e pranishme në shtypin rozë, madje shumë më tepër së bashkëshorti i saj Ermal Fejullahu.

Tashmë, nënkuptohet se fjala është për të bukurën Ariana Fejzullahu, e cila po merr gjithë vëmendjen me stilin e saj unik, inspirues për gjeneratat e reja.Veç të tjerash Ariana është edhe shumë familjare…

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë

Learta së bashku me vjehrrën shkojnë në dasmë, vëmendja te fustani i zonjave


Duket se sezoni i dasmave ka filluar, periudhë kjo shumë e dashur nga të gjithë, e sidomos nga bashkëadhëtarët.

Këngëtarët e shumtë tashmë veç kanë filluar të ftohen nëpër ahengje të ndryshme. E njëra nga artistet më të kërkuara është, Shyrehte Behluli.Së fundmi ajo është ftuar në një dasmë…

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë

Kush tha se u ‘zhduk’, Kallashi rikthehet me e nxehtë se kurrë, del në qytet me…


Kërcimet “twerk” ishin specialiteti i saj, për këtë lloj kërcimi padyshim i vinin në ndihmë edhe asetet e saj… të pasme shumë të bëshme!

Kallashi dikur ishte një ndër femrat më të komentuara në showbizin shqiptar, padyshim videoklipet e saj dhe protagonizmi i saj në to, ku kërcente twerk etj…

Hap Linkun / Lexo Lajmin e Plotë

E rrallë, 19 vjeçari martohet me një 77 vjeçare


Gjyshja 72-vjeçare është lumturisht e martuar me bashkëshortin e saj 19-vjeçar, pavarësisht 53 vjetëve diferencë të moshës së tyre.

Në verën e vitit 2016, Almeda nuk e kishte menduar që gjatë një daljeje në piceri do ta gjente dashurinë tek adoleshenti, Gary Hardwick. Por vetëm pas dy javësh së bashku ata..

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Ky detaj nga ‘nëna Zeynep’ do t’iu befasojë


Aktorja turke Meral Onuktav Çetinkaya i dha jetë rolit të “nënës Zeynep” në serialin “Anne” apo përkthyer në shqip “Nënë”.

Nëna Zeynep është gruaja që rikthehet për të marrë hakun për djalin e saj të vdekur, duke e urryer ish-bashkëshortën e djalit edhe pse ajo mbajti 24 vjet burg dënim.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Harrojeni Arianën, motra e saj është një super femër


Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj Sabriut. Të dy janë shumë aktiv në rrjetet socialeSot ajo ka uruar për ditëlindje motrën e saj e cila është tejet e bukur.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)