Ky grim e ka ndyshuar krejtësisht Leonora Jakupin


Leonora Jakupi është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

Ajo përveç potencialit në muzikë gëzon edhe pamjen shumë të bukur dhe provokuese. Së fundi është publikuar një imazh nga grimerja e saj ku Leonora shihet e grimuar goxha rëndë por dukej shumë e bukur, transmeton portali jonë.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Aktori i njohur martohet për herë të tretë, gruaja e tij është 33 vite më të re


Aktori i famshëm i “Hollywood”-it Richard Gere është duke planifikuar që të martohet me të dashurën e tij spanjolle, Alejandra Silva, muajin që vjen.

Ylli i filmit “Pretty Woman” ka 3 vite në lidhje me bukuroshen 35-vjeçare. Ora vip përcjell se dasma do të bëhet në Uashington më 5 maj.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Me mjekër të zezë dhe i buzëqeshur, Ferman është super mashkull në jetën reale

http://orainfo.net/wp-content/uploads/2018/04/%C3%96t%C3%BCken-H%C3%BCrm%C3%BCzl%C3%BC.jpg
Ötüken Hürmüzlü është aktori që me shumë profesionalizëm e luan rolin e e Fermanit në serialin ‘Beni Affet’.

Ndryshe e keni parë në serial. Ai është një supermashkull në realitet dhe një aktor shumë i dëshiruar nga femrat në Turqi, përcjell Ora Vip. Ja fotografitë që e dëshmojnë.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Aktori turk i kthehet mediave për Almeda Abazin: Boll u morët me gruan time

Ndërhyrjet estetike të personazheve të njohur janë temë e parë diskutimi në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale edhe në botë.

Në mediat turke është përfolur edhe Almeda Abazi, ish-mssi shqiptar. Por si ka reaguar për këto lajme bashkëshorti i Almedës, Tolgahan Sayışman pyetur së fundit nga mediat turke?

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)

Dua Lipa: Jam supersticioze e madhe


Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, tashmë është kthyer në një fenomen botëror, pasi këngët e saj po pushtojnë botën. Kënga e saj “New Rules” ka arritur 1 bilion shikime në “YouTube”.

Ndërkohë që çdo ditë Dua shihet në një koncert, në një studio televizive apo në një kopertinë reviste.

Largo Reklamën / Hap Lajmin e Plotë (FOTO)