Martesë me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati jep deklaratën befasuese

Siç dihet tashmë prej vitesh Eva Murati është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topallin, një lidhje e cila nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale duke u komentuar shumë. Sot Eva ishte e ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel” ku ka pohuar se martesa është në planet e saj!

Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë

Shokon Sabri Fejzullahu: ‘Nga frika mos ma merrnin, ia vrava dashurinë Nerës’

Këngëtari i famshëm shqiptar Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera kanë qenë të ftuar ditën e sotme në studion e emsionit “Rudina”, ku folën për jetën e tyre familjare si dhe për njohjen e momentin kur janë parë për herë të parë. “Do bëja videoklipin e këngës ‘Mos mendo se jam i lumtur’

Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë

Ky është postimi i Fisnik Ismailit, thotë se Arbana Xharrën e rrahu burri i saj

Deputeti Fisnik Ismaili, pas përçarjeve në VV dhe pozicionimit të tij pro grupit anti-Kurti ka marrë shumë sharje, fyerje e kërcënime, por është bërë ‘djalë’ i mirë dhe nuk ka përdorur gjuhën e tij të zakonshme vulgare e shpifëse për t’iu përgjigjur. Por gjuha e tij ka degraduar në momentet kur ka vendosur!

Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm shikoni se kush vjen në drejtimin e tij, kjo është kaq Fantastike

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij. Kjo është kaq Fantastike..(VIDEO)Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij. Kjo është kaq Fantastike..(VIDEO)Një njeri thërret në një fushë të hapur!

Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë

Gjaku rrjedh si lumë nga një varr, alarmohen banorët: Ç’po ndodh kështu?

Imazhe shqetësuese në të cilat tregohet gjaku që rrjedh si lumë në rrugë pranë një shtëpie funeralesh në Louisiana të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka shkaktuar panik dhe një situatë aspak të këndshme. Banorët panë gjakun që dilte pranë një varri pranë një agjencie funeralesh, duke mbetur të shokuar.

Hap reklamën

Lexo artikullin të plotë